Діагностика та ремонт насос-форсунок (PDE) – сервіс легкового авто

Можливість ремонту і його вартість визначаються після розбирання і дефектовки, і складаються з вартості необхідних запчастин і робіт.

Діагностика і ремонт насос-форсунок BOSCH (PDE) і насосних секцій (PLD)

  1. Чистка в ультразвуковій ванні
  2. Установка на діагностичний стенд BOSCH EPS 815
  3. Підбір тест-плану за номером
  4. Залежно від тест-плану інжектора, його перевірка на стенді проводиться на певній кількості режимів (від 6 до 16). З них контрольні вимірювання з наливу проводяться всього від 2 до 6 режимів.
  5.  Найважливіше в процесі діагностики насос-форсунки – це параметри BIP-сигналу (швидкість роботи електро-клапана високого тиску) і показників з наливу.
  6. Якщо діагностика насос-форсунки показала невідповідність параметрів, майстер приступає до розбирання, дефектації, миття та подальшого ремонту.
  7. У ремонт насос-форсунки входить заміна всіх РТВ (резино-технічних виробів), клапан високого тиску, заміна розпилювачів і регулювання тиску вприскування розпилювача.
  8. Наступним етапом є шліфування корпусу насос-форсунки під ремонтний клапан високого тиску і сідла запірного конуса насос-форсунки, складання.
  9. Далі відремонтована насос-форсунка встановлюється в черговий раз на діагностичний стенд BOSCH EPS 815 і проводиться контрольна діагностика на предмет коректності показників BIP-сигналу, наливу контрольного заміру. При цьому, BIP-сигнал повинен відповідати середньому значенню показників.

Потрібні діагностика та ремонт насос-форсунок (PDE)?

Надішліть запит, ми зв’яжемося з Вами!