Компьютерна діагностика – сервіс легкового авто

Коректна робота паливної системи автомобіля забезпечує надійний запуск двигуна, економну витрату палива, потужність автомобіля, рівномірну роботу двигуна.

Сьогодні існують високі вимоги до характеристик дизельної паливної апаратури. Ось основні причини виходу з ладу паливної системи:

  • Неякісне паливо (вода в паливі + високий тиск призводить до поломки елементів паливної системи)
  •  Бруд в паливі (пісок, частинки пилу, стружка з бака) пошкоджує елементи паливної системи, в першу чергу плунжера ПНВТ.
  •  Несвоєчасна заміна фільтрів або використання неякісних фільтрів.

Перш ніж приступати до перевірки паливної апаратури, необхідно виключити ряд інших причин, які дуже схожі на поломку паливної системи: якість палива, наявність палива в баку, підсмоктування повітря, стан фільтрів, стан двигуна.

Тільки після цього можна сміливо приступати до детальної діагностики паливної апаратури.

Також звертаємо Вашу увагу що сучасні автомобілі «напхані» електронікою. Комп’ютерна діагностика на спец обладнанні BOSCH дозволяє перевірити всі електронні системи вашого автомобіля, також перевірити ряд фактичних параметрів і визначити відхилення.

Комп’ютерна діагностика дозволяє мінімізувати час пошуку та визначення несправності автомобіля і оцінити його загальний стан, спрогнозувати можливі несправності в майбутньому.

Після діагностики робиться роздруківка протоколу діагностики та майстри нашого сервісу дадуть докладні висновки та рекомендації.


Потрібна компьютерна діагностика?

Надішліть запит, ми зв’яжемося з Вами!