Діагностика та ремонт форсунок Common Rail – сервіс вантажівки

Діагностика форсунок Common Rail на стенді фірми BOSCH EPS 708 полягає в перевірці її працездатності на режимах, відповідним режимам роботи на автомобілі. Для забезпечення умов перевірки в даному стенді зашиті тест-плани що відносяться конкретно до даного номеру форсунки.

Стенд EPS 708 має в своєму програмному забезпеченні близько 1200 тест-планів для форсунок 1-2-3 покоління як CRI так і CRIN. Результати діагностики фіксуються в протоколах. При розшифровці протоколу видна повна картина роботи форсунки, яка дозволяє зробити висновки стосовно придатності до використання форсунки або її часткового, повного ремонту.

Також EPS 708 має функцію генерації IMA-коду, введення якого в блок управління ДВЗ забезпечує правильну роботу форсунок без самоадаптації. Завдяки цьому двигун після ремонту форсунок з першого запуску працює у правильному режимі.

Для ремонту форсунок CRI і CRIN використовується комплект спец обладнання BOSCH STAGE 3. Завдяки цьому обладнанню форсунка відновлюється повністю до заводських параметрів. У процесі ремонту використовуються тільки оригінальні запасні частини і регулювальні елементи. Після відновлення форсунка є аналогічною новій. Цьому свідчить результати її контрольної діагностики після ремонту на стенді EPS 708.

 


Потрібні діагностика та ремонт форсунок Common Rail?

Надішліть запит, ми зв’яжемося з Вами!