Усунення підсмоктування повітря – сервіс легкового авто

Підсмоктування повітря в паливну магістраль є досить популярною поломкою сучасних дизельних двигунів, вона, звичайно, не настільки критична, але її краще своєчасно усунути. Якщо Ви виявили, що ця проблема проявляється на вашому авто, то рекомендуємо звернутися в Bosch дизель центр Ньютон в Черкасах, наші майстри проведуть всі потрібні роботи в короткі терміни!

Як визначити підсмоктування повітря

Найголовнішим ознакою підсосу повітря можна вважати нечутливість холодного двигуна до натиснення педалі газу і некоректне його функціонування. Таку ж реакцію можна спостерігати і при неправильній установці кута випередження, але при складнощах з підсмоктуванням ознаки усуваються протягом 5-7 хвилин від запуску. Якщо не звертати увагу на таку несправність, то запуск холодного двигуна з кожним разом буде більш важким і настане момент, коли автомобіль просто не захоче заводитися.

Причини

Основною причиною підсосу можна назвати зношування складових паливної системи. Щоб усунути підсмоктування повітря, фахівці Bosch автосервісу Ньютон визначають зону подсоса і проводять зміну хомута, шланга або якого-небудь іншого елемента, який піддався зносу. Ця процедура досить проста, а тому фінансово вона не дуже затратна і безпосередньо залежить від виду ушкодження.


Потрібно усунення підсмоктування повітря?

Надішліть запит, ми зв’яжемося з Вами!