Замір компресії – сервіс вантажівки

Замер компресси в ЧеркассахКомпресія двигуна є одним з найбільш важливих показників ефективності роботи авто. Зауважимо, що багато хто плутає компресію двигуна зі ступенем стиснення, однак це дві різні величини, хоч вони і взаємопов’язані. Компресія циліндра – це найбільший тиск повітря на закінчення такту стиснення, її замір здійснюється окремо кожного циліндра, щоб мати дані про загальний стан авто.

 

Коли потрібен замір компресії

Оцінка працездатності двигуна важливо для того, щоб мати більш повну картину загального стану автомобіля. Замір компресії в двигуні варто робити, коли стрімко зменшується потужність двигуна, ростуть витрати масла або один з циліндрів не працює. Замір компресії в Черкасах можна зробити в Bosch дизель центр Ньютон, з цим відмінно впораються наші висококваліфіковані фахівці. Також, важливо зробити замір компресії, перш ніж купити автомобіль з пробігом, щоб переконатися в його гарному тих стані.

Результати перевірки компресії звіряють зі стандартами, зазначеними в паспорті авто. Якщо ж показники істотно розрізняються, то автомобіль потрібно терміново віддати в ремонт, оскільки це вказує на зношеність двигуна і тут потрібно замінити деякі складові.

Вплив на компресію

На результати виміру компресії двигуна впливають такі фактори:

  • Неправильне встановлення ременя-ГРМ. Це може спричинити за собою неконтрольоване відкриття і закриття клапанів і вплинути на неточність показників.
  • Збільшення температури двигуна. З підвищенням температури всі складові щільніше кріпляться один одному, що робить кращою компресію.
  •  Великий обсяг масла, яке надходить в камеру згоряння через недостатньо щільні кільця поршнів, таким чином, підвищується ступінь компресії.
  •  Надходження палива в циліндри в процесі виміру компресії. У такому випадку зазори не ущільнені, а тому показник компресії може бути некоректним.
  •  Ступінь зарядки акумулятора. Рівень заряду авто залежить від обертів двигуна при прокручуванні стартера, а тому чим більше обертів, тим менше витоків і більше компресія.

Потрібен замір компресії?

Надішліть запит, ми зв’яжемося з Вами!