Обладнання BOSCH

BOSCH CRR 920 Ступінь 3

BOSCH CRR 920 Ступінь 3 – інструменти для повного ремонту інжекторів Bosch з електромагнітним керуванням. Повний ремонт інжекторів системи Common Rail (CRI) для легкових та вантажних автомобілів (CRIN). Набори інструментів для ремонту та проведення вимірювань, тестери скомплектовані у відповідності з вимогами та профілями клієнтів.

BOSCH EPS 815

BOSCH EPS 815 в нашому Дизель-центрі використовується для діагностування і налаштовування дизельних паливних насосів ВТ і його складових. Це обладнання з безступінчатим приводом, який має електронне управління, і регулюванням кількості обертів. Підходить для діагностики до дванадцяти циліндрів. Даний стенд застосовується для електронного вимірювання кутів попереднього плунжерного ходу і старту надходження палива. Після діагностики ПНВТ є можливість роздрукувати отримані дані.

BOSCH EPS 708

Стенд Bosch EPS 708, який використовує наш Дизель-центр, надає можливість протестувати форсунки / ПН CommonRail розробки Bosch та інших виробників. Обсяг палива що розпилюється визначається з використанням електроніки, вона також виконує регулювання насосного тиску і надходження мастила. Крім цього, компанія Bosch стала першою, хто розробив тест для вимірювання стабільності паливного розпилення. Зауважимо, що це найточніший тест, він дає можливість продіагностувати різні дефекти форсунок. Сучасний стенд Bosch EPS 708 має нову систему фіксування форсунок, яка дозволяє знизити час на установку форсунок і посилити безпеку в процесі тестування.

BOSCH EPS 100

BOSCH EPS 100 використовується в нашому Дизель-центрі для тестування форсунок, включаючи двопружинні. Даний німецький стенд надає можливість регулювати тиск відкриття і розпилення. Тиск до чотирьохсот бар. Стенд відмінно підходить для тестування форсунок P / R / S / T-видів і відповідає ISO-стандарту 8984. За допомогою сучасного BOSCH форсунки перевіряються на тиск відкриття, показники биття / деренчання; форму струменя; герметичність конічного гнізда і форсунки в зборі.